فرانسه مهد هنر و ادبیات غنی می باشد که شهره خاصی در بین جهانیان دارد و به دلیل جاذبه های توریستی, بستر مناسبی برای سفر و گسترش توریست می باشد. صحبت به زبان فرانسوی در بسیاری از نقاط اصلی جهان از جمله کانادا، سوییس، بلژیک، شمال آفریقا و … رایج است. 

از آنجا که زبان فرانسه دومین زبان اصلی دنیا محسوب می شود، می توان گفت دانش زبان فرانسه میتواند مزیت رقابتی خوبی برای جویندگان شغل ایجاد نماید. همچنین از دیگر دلایل اهمیت یادگیری زبان فرانسه میتوان به امکان تحصیل در مقاطع تحصیلی عالی در دانشگاه های مطرح فرانسه نام برد که جاذبه های پذیرش بسیاری را برای اکثر دانشجویان جهان دارد.

لازم است که بدانید آزمون های متفاوتی از جمله DELF , DALF , TCF , TEF , …  توسط سفارات فرانسوی زبان برگزار میشود که این مدارک آزمونی جهت مهاجرت و همچنین اخذ ویزای تحصیلی  امری مهم و ضروری محسوب میشود .

  •  مدارک آزمون های DELF , DALF دیپلم زبان فرانسه میباشند که نشان دهنده شناخت عمیق دارنده این مدرک از زبان فرانسه است و مدرکی دایمی محسوب میشود.
  • آزمون های دیگر همچونTCF , TEF دارای اعتبار یکساله میباشند و در صورت گذشتن تاریخ مدرک ضروری است مجدد در آزمون شرکت نمایید.
  • مدارک TEF q , TCF q عموما برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مورد نیاز است که آموزشگاه زبان آریا با ارایه مشاوره و آموزش های لازم  حداکثر خدمت گذاری را به زبان آموزانش ارایه می دهد .

 

  ♦آموزش فرانسه ویژه کودکان♦
 بخش کودکان شامل 24 ترم آموزشی برای کودکان 7 الی 12 سال است. در این کلاس‏ها، تدریس زبان فرانسه با در نظر گرفتن توانایی‏ های ذهنی مقاطع سنی کودکان، با استفاده از بازی و شعر  صورت می‏ گیرد.


کتاب Alex et Zoe جلد 1، 2 و 3 برای سطوح آموزشی 1 تا 24 ستفاده می‌شود.

♦آموزش فرانسه ویژه نوجوانان♦
 در حال حاضر بخش نوجوانان شـــــامل 12 ترم آموزشی می‌باشد . مفاد این کلاس‏ها با در نظر گرفتن مطالب خاص نوجوانان طراحی شده ‏است.

 
 کتاب !Oh là là جلد یک، دو و سه که برای سطوح آموزشی1 تا 12 استفاده می‌شود.

 

♦آموزش فرانسه ویژه بزرگسالان♦
 در حال حاضر بخش بزرگسالان شـــــامل 12 ترم آموزشی می‌باشد . 

کتاب آموزشی taxi1 برای آموزش سطوح مقدماتی 

کتاب taxi2 برای سطوح آموزشی متوسطه 


     کتاب  taxi3 برای سطوح آموزشی پیشرفته   

**برای اطلاع از روز و ساعت دوره های آموزش زبان فرانسه و همچنین برای هماهنگی تعیین سطح می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید**

سیستم های آموزشی آریا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
Follow us on social networks