آموزشگاه  زبان‌هاي خارجي آریا یکی از بهترین آموزشگاههای زبان انگليسي و فرانسه به خصوص رده سني کودکان، در غرب تهران می‌باشد که با هدف آموزش زبان های زنده دنیا به کودکان، خردسالان، جوانان و بزرگسالان، با بهره گيري از روش‌هاي امروزي و نوين آموزش و يادگيري در کوتاه ترین و مناسب ترین زمان و با بهترین امكانات و محيطي استاندارد  تاسیس شده است که این امر نیازمند رعایت مواردی از قبیل مدیریت حرفه اي، مربیان و مدرسين کارآزموده و مجرب، سيستم و روش آموزشی علمي و پيشرفته، تنوع تجهيزات کمک آموزشی  چندرسانه اي نوين  و محیطی ایده آل برای یادگیری میباشد. شایان ذکر است آموزشگاه زبان آريا  در مركز منطقه شهرآرا واقع شده است كه با قابلیت دسترسی آسان از بزرگراه هاي چمران، شيخ فضل الله نوري و جلال آل احمد براي شهروندان گرامي مناطق گيشا، فاطمی، تهران ویلا، ستارخان، صادقيه، توحيد و آريا شهر، به سهولت و سرعت قابل تردد می‌باشد.
در اینجا لازم است تا با افتخار به خانواده های محترم و عزيز اعلام نماییم که مدیریت این مجموعه دارای تحصیلات آکادمیک (کارشناس ارشد مدیریت اجرايي) و سابقه ای بیش از دودهه در زمینه  آموزش در وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم،تحقيقات و فناوري داشته است. همچنین از آنجایی که یکی از مهمترین عوامل در یادگیری، بهره گیری از مدرسين و مربیان مناسب می باشد در این مرکز سعی شده  برای بخش خردسالان و کودکان مربیانی مورد استفاده قرار گیرند که علاوه بر داشتن عالی ترین تحصیلات آکادمیک در این زمینه، از آگاهی لازم جهت کار با کودکان نظیر صبر، آرامش، خوش رویی و... که در نهایت موجب ایجاد یک ارتباط مناسب با کودک می شود، برخوردار باشند. از ديگر مزاياي رقابتي آموزشگاه زبان آريا، حضور تمام وقت خانم مشاور ارشد روانشناسی براي ارائه خدمات تخصصي به زبان آموزان و خانواده محترم آنها می‌باشد.
برای آموزش دوره هاي پیشرفته زبان انگلیسی از اساتید باسابقه بالا در تدریس TOEFL  و IELTS بهره گرفته شده است و برای دوره مکالمه از اساتید native بهره گرفته شده است.
در سایر زبانها سعی شده که با توجه به نیاز زبان آموزان، اساتید مجرب در زبانهای مورد تقاضا به همکاری دعوت شوند.

سیستم های آموزشی آریا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
Follow us on social networks