دپارتمان خردسالان

بهترین جایگزین  برای مهد کودک

در این دپارتمان آموزش زبان انگلیسی در محیطی شاد و پویا و به روش غیر مستقیم از طریق بازی، شعر و ترانه، نقاشی و کاردستی، موسیقی و کارهای هنری به کودکان ارایه می شود. درآموزش غیر مستقیم هدف وسعت پیدا می کند. هر کودکی، هر چقدر که بخواهد و بتواند، کشف می کند و یاد می گیرد. محدوده ای برای او تعیین نمی شود. کودک در فعالیت ها، بیشتر آزادی دارد و آموزش برایش جنبه بازی و سرگرمی پیدا می کند. می تواند خود برنامه اش را تنظیم کند و پرسش های گوناگون در زمینه آنچه فهمیده و کشف کرده است مطرح کند.

هدف از ایجاد این دپارتمان و برگزاری دوره های متنوع در طول ترم های آموزشی این دوره پرورش خلاقیت، ایجاد روحیه تیمی و کار گروهی و ایجاد انگیزه و افزایش سطح اعتماد به نفس کودکان می باشد

این دوره مخصوص کودکان 4 تا 7 سال می باشد و ضمن آموزش گام به گام و تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری به سایر جنبه های رشد کودک نیز توجه داشته و فرزندانمان را آماده ورود به مدرسه می نماید. 

 

کتابهای آموزشی:

مجموعه کتابهایPockets  ازانتشارات لانگمن انگلستان و First Friends  ازانتشارات آکسفورد انگلستان کتابهای اصلی آموزشی این دوره می باشد. هر دو مجموعه به همراه کتابهای تمرین ، فلش کارتهای آموزشی و CD  آموزشی بهمراه شعر و آهنگ، بازی و تماشای کارتون به منظور یادگیری در نوشتن حروف و کلمات و و تقویت مهارتهای کلیدی گفتاری و شنیداری به کار گرفته می شود.

طول دوره:

مجموعه کتابهایPockets1 ، Pockets2، Pockets3 در 9 ترم آموزشی ارائه می گردد. 

مجموعه کتابهای First Friends1 ، First Friends2، First Friends3 در 6 ترم آموزشی ارائه می گردد. 

دوره های مختلف:

  • دوره های ویژه سه روز در هفته ( زوج یا فرد): جلسات آموزشی این دوره به صورت 3 ساعتی می باشد و علاوه بر آموزش زبان انگلیسی با روش های غیر مستقیم و از طریق بازی، شعر، آهنگ، کاردستی و نقاشی، آموزش موسیقی به زبان انگلیسی، عروسک بازی و نمایش کارتون و سایر بازی های فکری و سرگرم کننده  نیز گنجانده شده است و کودک در محیطی شاد و جذاب و کاملا به زبان انگلیسی تمامی موارد مذکور را تجربه و تمرین می کند. این دوره با توجه به آموزش های چند جانبه به کودک از یکسو با صرفه جویی در وقت و هزینه و جلوگیری از ترددهای غیر ضروری کودک و والدین در سطح شهر برای شرکت در کلاس های آموزشی متفاوت جهت رفاه حال والدین و فرزندان عزیزمان طراحی گردیده است از طرفی دیگر این امکان را برای کودک فراهم می سازد که ساعات بیشتری را در محیط شاد و جذاب انگلیسی زبان سپری کند.
  • دوره های ترمیک دو روز در هفته (شنبه و چهارشنبه - یک شنبه و سه شنبه) که هر جلسه آموزشی 1.5 ساعتی می باشد و آموزش زبان انگلیسی با روش های غیر مستقیم و از طریق بازی، شعر وآهنگ، کاردستی و نقاشی می باشد.

امکانات آموزشی:

  • مجهز بودن  کلاس ها به سیستم صوتی و تصویری
  • مبلمان کلاسی ویژه گروه سنی خردسال
  • انواع کتب، فلش کارت و وسایل کمک آموزشی  مخصوص گروه سنی خردسال
  • حضور روانشناس در آموزشگاه و ارائه دوره ای جلسات مشاوره به والدین

 

*****مژده به والدین*****

آموزشگاه زبان آریا به لحاظ امکانات خاص آموزشی خود و به منظور رفاه حال والدین امکان ارائه کلاس های شناور متناسب با نیاز شما والدین گرامی را دارد

 

 

سیستم های آموزشی آریا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
Follow us on social networks