آیلتس یکی از معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارتهـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است.

این آزمون در دو نوع جنرال (General IELTS)  و آکادمیک (Academic IELTS) برگزار می شود. معمولا از آزمون جنرال برای اخذ ویزای کار و یا مهاجرت استفاده می شود، در حالی که آزمون آکادمیک برای اخذ پذیرش تحصیلی مورد نیاز است و افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند (کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون استفاده کنند. تفاوت آزمون جنرال و آزمون آکادمیک در دو بخش Reading و Writing  می باشد، بدین صورت که دو بخش Speaking و Listening در هر دو نوع آزمون مشترک می باشد و دو بخش دیگر در آزمون آکادمیک دشوار تر می باشد.

امتیاز نمرات امتحان IELTS از ۱ تا ۹ را شامل مى شود. امتیاز ۱ به مفهوم آن است که داوطلب شرکت کننده فاقد توانمندى استفاده از زبان انگلیسى می باشد و امتیاز ۹ به مفهوم آن است که داوطلب داراى توانمندى بکارگیرى زبان همانند یک فرد انگلیسى زبان تحصیلکرده است.

 سیستم آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان آریا

 سیستم آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان آریا به دو صورت ارائه می گردد و به شما اطمینان می دهد در صورت مطالعه منظم و برنامه ریزی دقیق منطبق با سیستم مربوطه نمره مورد نظر خود را کسب نمایید.

روش اول: آموزش آیلتس از پایه بدین صورت که پس از شرکت در آزمون تعیین سطح و مشخص شدن سطحتان در دوره های عمومی زبان انگلیسی شرکت کنید و بعد از کسب دوره های مذکور و نتیجه مطلوب در دوره های آیلتس شرکت کنید.

روش دوم: آموزش آیلتس از طریق برگزاری دوره های فشرده به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در دوره های زمانی 4 الی 9 ماهه با توجه به سطح زبان آموزان. این دوره ها ویژه زبان آموزان سختکوش و هدفمندی است که زمان کافی برای مطالعه و تمرین بر اساس برنامه ریزی دقیق آموزشگاه زبان آریا اختصاص می دهند. 

 

سیستم های آموزشی آریا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
Follow us on social networks